Gelieve je opnieuw in te schrijven.

ELOYA Familiedag 2024

In het kader van de familiedag heeft ELOYA het genoegen u en uw familie uit te nodigen op zaterdag 7 december 2024, rond een nieuw thema, Sinterklaas.

Praktische informatie

Het evenement vindt plaats van 10u00 tot 18u00 in STARDUST, gelegen aan de Avenue du Globe 36, 1190 Vorst.

Wij bieden u aan: Gratis toegang voor uw kinderen, die vergezeld mogen worden door maximaal 4 volwassenen (inclusief ouders en grootouders). 
 

Veel leuke en familiale activiteiten:

  • Aanwezigheid van Sinterklaas en Zwarte Piet
  • Blind test
  • Quiz
  • Schminkstand
  • Eendjes vissen
  • Kleuratelier
  • En nog veel meer … Een gevarieerd buffet, geschikt voor jong en oud (zelfbediening). Prachtige geschenken van Sinterklaas voor elk aanwezig kind.

Geschenken van Sinterklaas: Voor de brave kinderen hebben ELOYA en Sinterklaas mooie cadeaus voorbereid. Elk kind ontvangt een cadeau.

Opgelet: De cadeaus worden enkel overhandigd aan de kinderen die aanwezig zijn op de familiedag.

Inschrijving: Aangezien het aantal plaatsen beperkt is, wordt uw deelname per e-mail bevestigd na ontvangst van uw inschrijvingsformulier.

Inschrijvingsdeadline: 15/11/2024

Familiedag 2024

Inschrijving voor de Familiedag 2024

De familiedag is volzet

Nieuws

06/07/2026

Inspectiecampagne 2026: Arbeidsinspectie controleert blootstelling aan kwartsstof

De Arbeidsinspectie – Toezicht op het Welzijn op het Werk start in 2026 een gerichte inspectiecampagne rond de blootstelling aan inadembaar kwartsstof. Met deze campagne wil de inspectie nagaan of werkgevers de nodige maatregelen nemen om hun werknemers te beschermen tegen de gezondheidsrisico’s van kwartsstof. Kwartsstof ontstaat onder meer bij het zagen, slijpen, boren, frezen of kappen van materialen zoals beton, baksteen, natuursteen, keramische tegels en cementproducten. Ook elektriciens komen tijdens sleufwerken, doorboringen en renovatiewerken regelmatig met deze risico’s in aanraking. Voor bedrijven uit de elektrotechnische sector is het dan ook belangrijk om de risico’s correct te beoordelen en de juiste preventiemaatregelen te nemen.
01/07/2026

Elektriciens mogen werken met flexi-jobbers

De elektrotechnische sector mag vanaf 1 juli 2026 werken met flexi-jobbers. Dit is goed nieuws voor onze bedrijven. Tijdens de laatste sociale onderhandelingen heeft ELOYA verkregen dat onze sector meedoet met het systeem van flexi-jobs. Het was nog alleen wachten op de goedkeuring van de federale regering.
08/06/2026

Van zelfstandige naar vennootschap: wanneer is het juiste moment?

Wanneer je start als zelfstandige, is werken als natuurlijke persoon vaak de eenvoudigste keuze. De formaliteiten zijn lichter, de oprichtingskosten blijven beperkt en de administratieve opvolging is relatief toegankelijk. Voor veel zelfstandige elektriciens laat dit statuut toe om snel met hun activiteit te starten, hun markt te testen en geleidelijk een klantenbestand op te bouwen. Maar naarmate de activiteit groeit, komt vaak dezelfde vraag terug: blijf je beter zelfstandige in eigen naam, of stap je over naar een vennootschap?

Hou uzelf up-to-date en

lees onze laatste nieuwsartikels

Vijf voordelen van een ELOYA-lidmaatschap

ELOYA

Christmas

Een magische basketbalervaring voor onze leden!

26/12/2024

ING Arena – Miramarstraat, 1020 Brussel