Gelieve je opnieuw in te schrijven.

Syinna – Pluim 33, 8550 Zwevegem

Opleiding: EHBO Basis – 2 daagse

dinsdag 30 september 2025
Ben je werkgever van >20 werknemers dan is de basisopleiding 2-daagse vereist. Een ongeval is zo gebeurd en komt altijd onverwacht

Beschrijving

Heel vaak is het de juiste eerste reactie die het verschil maakt, soms zelf tussen leven en dood. Je leert levensbedreigende situaties kennen, de basiskennis van reanimeren en de basisprincipes van wondverzorging.
Jaarlijkse heropfrissing is vereist.

 

Inhoud

  • Hoe een slachtoffer benaderen
  • Ademhalingsproblemen (verstikking, verdrinking, hyperventilatie, astma, vergiftiging)
  • Problemen met de bloedsomloop & hartfunctie (hartproblemen, bloedingen, uitwendige & inwendige bloedingen, verbanden, REA)
  • Gebruik AED en hulpmiddelen
  • Stabiele zijligging
  • Letsels aan de huid & verzorging (snij-, schaaf- en brandwonden, insectenbeten, amputatie…)
  • Problemen bewegingsstelsel (breuken, verstuikingen, wervelletsel…)
  • Problemen zenuwstelsel (flauwte, shock, epilepsie…)
  • Werkgerelateerde risico’s (elektrocutie, oogletels, vergiftiging…)

 

Theorie én heel veel praktijk.

Opleidingsdag 2: donderdag 2 oktober 2025

Praktische informatie

Let op: deze opleiding heeft een datum in het verleden, waardoor inschrijven niet meer mogelijk is

Meer opleidingen

woensdag 28 januari 2026

VCA – Basis

ELOYA – Bergensesteenweg 797, 
1600 Sint-Pieters-Leeuw
Steeds meer bedrijven eisen dat hun aannemers en onderaannemers zich bewust zijn van de risico’s op de werkplek en werken volgens de hoogste veiligheidsnormen. De VCA-opleiding is de erkende referentie om aan te tonen dat een bedrijf veilig en gezond werkt. VCA is een veelgebruikt checklist/beheerssysteem om een veilige en gezonde werkomgeving te bevorderen. Hoewel het nergens in een wet of norm beschreven staat, wordt VCA wel als een algemene standaard voor veiligheid beschouwd.
donderdag 05 februari 2026

VCA Vol

ELOYA – Bergensesteenweg 797, 
1600 Sint-Pieters-Leeuw
Veiligheid voor Operationeel Leidinggevenden Ben je aannemer, leidinggevende of werkzaam in de bouw- en industriesector? Dan is het behalen van een VOL-VCA certificaat essentieel. Met dit certificaat toon je aan dat jij en je medewerkers veilig en verantwoord werken volgens de wettelijke normen en preventierichtlijnen.
woensdag 11 februari 2026

BA-4

ELOYA – Bergensesteenweg 797, 
1600 Sint-Pieters-Leeuw
Deze opleiding is bedoeld voor personen die in de buurt van elektrische installaties werken, zonder directe elektrotechnische voorkennis. Deelnemers leren veilig werken en omgaan met meettoestellen om spanning (Volt), weerstand (Ohm) en stroomsterkte (ampère) te meten.

Ontwikkel uw vaardigheden dankzij

ons ruim aanbod van opleidingen

Vijf voordelen van een ELOYA-lidmaatschap

ELOYA

Christmas

Een magische basketbalervaring voor onze leden!

26/12/2024

ING Arena – Miramarstraat, 1020 Brussel