Gelieve je opnieuw in te schrijven.

GRATIS seminar (Engelstalig): Geavanceerde technieken voor testen en probleemoplossingen

Ongeplande motorstoringen zijn kostbaar. Als elektricien weet u als geen ander hoe essentieel het is om proactief te werken. Daarom organiseert Control&Protection, samen met Megger, een GRATIS seminar over slimme motorbewaking – zodat u storingen voorkomt, de levensduur van installaties verlengt, onderhoudskosten verlaagt en de bedrijfszekerheid verhoogt. U kan zich verwachten aan een netwerkdag vol expertise, live demo’s en interactieve workshops rond geavanceerde motortesttechnieken. Op het einde van de dag neemt u een koffertje vol praktische, hands-on kennis mee naar huis.

Programma :

8u30 – Receptie + welkom door Bernard Benker (Control & Protection) + Peter Wienhold (Megger)

9u00 – Inleiding tot statische tests

Diagnose en monitoring van isolatiesystemen van elektrische machines:

  • Isolatieweerstand
  • Hipot-test AC & DC
  • Polaristatie-index
  • Stroomimpuls testen
  • Tan delta
  • Partiële ontladingen

10u30 – Workshop & demonstraties – Baker ADX, MTR105, MIT & ICMflex
13u00 – Lunch en netwerken
14u00 – Workshop & demonstraties – Baker EXP4000
16u30 – Einde seminarie

Deelname is gratis maar registratie is vereist via: [email protected]

met vermelding van:

Firmanaam
Voor- en Achternaam
Telefoon/gsm nummer
Emailadres

Beschrijving

Meer artikels

22/10/2026

Dringende herinnering – maaltijdcheques PSC 149.01: maak uw keuze uiterlijk op 31 oktober 2026

Heeft uw onderneming haar keuze al gemaakt? De deadline nadert: werkgevers binnen PSC 149.01 moeten uiterlijk op 31 oktober 2026 hun keuze tussen scenario 1 en scenario 2 vastleggen voor de invoering of verhoging van de maaltijdcheques.
22/10/2026

Overzicht van de kilometervergoeding: situatie op 1 oktober 2026

De vergoedingen die een werkgever aan zijn werknemers toekent voor het gebruik van een auto, motorfiets of bromfiets voor dienstverplaatsingen, zijn een niet-belastbare terugbetaling van eigen kosten van de werkgever wanneer zij niet meer bedragen dan de gelijkaardige vergoedingen die de Staat aan zijn personeel toekent.
22/10/2026

RESCert: verduidelijking over verlenging en hercertificatie

De termijn voor het volgen van de RESCert-opfrissingscursus is versoepeld in Vlaanderen. Hiervoor wordt verwezen naar het Energiebesluit.

Hou uzelf up-to-date en

lees onze laatste nieuwsartikels

Vijf voordelen van een ELOYA-lidmaatschap

ELOYA

Christmas

Een magische basketbalervaring voor onze leden!

26/12/2024

ING Arena – Miramarstraat, 1020 Brussel